Kurumsal

Özel Medikum Hastanesi, Kaş, Finike, Demre, Elmalı, Kemer ve Kumluca’yı içine alan Antalya’nın Kumluca İlçesinde Batı Antalya’ya hizmet vermek üzere 2017 Aralık ayında, 150 yatak rezervli, 75 aktif yataklı olmak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz 12.000 m2 kapalı alan içermektedir. Geniş otopark, yeşil alan içerisinde ve helikopter pisti bulunan, ulaşım kolaylığı olan ana cadde üzerindedir.

Hastanemiz bünyesinde 7 kuvözden oluşan yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 14 yataklı erişkin yoğun bakım, 4 yataklı koroner yoğun bakım ile toplam 25 yataktan oluşan yoğun bakım ünitesi, 2 adet anne uyum odası, 2 adet psikiyatri yumuşak oda, 4 adet uyku odası (Uyku Laboratuvarı), 4 adet VIP Ultralüks Süit Oda (Çift Oda) olmak üzere 50 servis yatağı ile hizmet vermek üzere toplamda 75 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Hastanemiz bünyesinde yüksek teknolojik altyapısı ile Çok Kesitli (Multislice) Tomografi, 16 kanal 1,5 Tesla MR, Direkt Röntgen, Kontrastlı Tetkikler, Mamografi, Renkli Doppler Ultrason, Ultrasonografi, 4D Ultrasonografi, MR Anjiyografi, Spektroskopi MR, Panoramik Röntgen, Kemik Dansitometresi ile tam teşekküllü radyoloji ünitesi bulunan hastanemizde tüm radyolojik görüntüleme, Uyku Bozuklukları Laboratuvarı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Biyokimya ve Mikrobiyoloji, Hormon ve Patolojik tetkikler yapılmaktadır.

Hastanemizin SGK ve özel sigortalarla anlaşması bulunmaktadır.