Özel Medikum Hastanesi’nde 8 – 9 – 10 Haziran 2022 Tarihlerinde, Sağlık Hizmetinde Kaliteyi Artırmak Amacıyla Yapılan Eğitimlere Bir Yenisi Daha Eklendi.

Özel Medikum Hastanesi’nde 8 – 9 – 10 Haziran 2022 tarihlerinde,  sağlık hizmetinde kaliteyi artırmak amacıyla yapılan eğitimlere bir yenisi daha eklendi. Başhekimimiz Dr. Galip Öztekin’ in davetiyle ilçemize konuk olan Dr. Ersin Oğuz’un zengin içerikli sunumuyla gerçekleştirdiği ve üç gün devam eden eğitim toplantısına hastanemiz bünyesinde çalışan tüm personel ve doktorlar katılım sağladı.

Yurt içi ve yurt dışında pek çok çalışmaya imza atmış dalında uzman misafirimiz Dr. Ersin Oğuz’un sunum içeriğinde hasta çalışan ilişkisi, personelin motivasyonunu artırma yolları, stresle baş etme yöntemleri, zamanı verimli kullanma ve doğru iletişimin esasları gibi pek çok konuya değinildi.

Başhekimimiz Dr. Galip Öztekin; eğitimin insan yaşamı boyunca gelişimi gerekliliğinin üzerinde hassasiyetle durmaya devam ederek,  hastalarımızın hizmet kalitesinde sürekli iyileştirme hedeflediğimizi ve eğitimlerin devam edeceğini dile getirdi.