11 yıldır çektiği ağrılardan kurtuldu

11 yıldır çektiği bel fıtığı rahatsızlığı sebebiyle gitmediği doktor kalmayan Fatma Güzeloğlu Özel Medikum Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Bülent Kılınçoğlu sayesinde sağlığına kavuştu.

Bel fıtığı rahatsızlıklığı sebebiyle 11 yıldır hayat kalitesinden yoksun bir şekilde gitmediği doktor kalmayan Fatma Güzeloğlu son zamanlarda yürüyemez hale geldi. Güzeloğlu “Bel fıtığı 11 yıldır çektiğim bir rahatsızlık. Uyku düzenim kalmadı ağrılardan duramaz hale geldim. Acı sızı içindeydim. Oturmakta, kalkmakta ve hareket etmekte zorlanıyordum. Daha önce gittiğim doktorlar platin koyacağız dediler. Ama ben istemiyordum. Doktor arayışı sırasında Bülent Hocamıza geldik. Tekerlekli sandalye ile geldiğim hastaneden yürüyerek çıktım. Dr Bülent Kılınçoğlu’ndan Allah razı olsun, çoluğunun çocuğunun muradını versin. 11 yıldır çekdiğim acılarım dindi” dedi.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Bülent Kılınçoğlu “Uzun zamandır hayat kelitesi bozuk olan, ağrıları her türlü ilaç ve fizik tedavi ile geçmeyen hastamıza mevcut sistemik hastalıkları nedeni ile daha az riskli ve daha kolay olan halk arasında kapalı ameliyat da denen mikroskobik cerrahi uygulandı. Ameliyatla omurilik ve kanal darlığı giderildi ve sinirler rahatlatıldı. Bir gün sonra evine giden hasta tedaviye çok iyi yanıt verdi ve İki hafta sonra ağrılarının tamamına yakın kısmından kurtulmuş halde, ağrısız ve aktif olarak normal hayatına döndü. Ameliyattan sonra hastalarımızın tedavisini, aylık ve 3 er aylık periyodik kontrollerle takibine devam ediyoruz. Mikrocerrahi yöntemi tüm dünyada oldukça başarı ile kullanılan ve her hastaya uygulanabilen son derece güvenilir bir yöntemdir.” dedi.